Staré otázky

Otázka číslo 1
Ptá se: Diddy
Otázka: Ahoj Péťo, jaký je tvůj tip na světového házenkáře a házenkářku roku 2002?
Odpověď: U chlapů je to težký, ale přála bych to Stephanu Kretschmarovi z Německa, hrál výborně na MS, ale v semifinále si zlomil ruku a u finále jen trpěl a u žen si myslím, že vyhraje brankářka Danek Karin Mortensen.

Otázka číslo 2
Ptá se: Ludmila U.
Otázka: Zajímalo by mě, jak se na vaší kariéře podíleli rodiče. Vím, že jsou také házenkáři, ale pokud se můžu dozvědět něco víc, budu ráda.
Odpověď: Samozřejmě se podíleli a moc, s házenou jsem vyrůstala a rodiče mě podporovali. I když jsem jako malá dělala všechny možné sporty, házená jasně vyhrála.

Otázka číslo 3
Ptá se: Honza
Otázka: Petro, máš přítele? Je to Němec? Čech?
Odpověď: Mám.

Otázka číslo 4
Ptá se: Lukášek
Otázka: Jaký typ mužů se ti líbí, alespoň břibližně? Díky
Odpověď: Líbí se mi (překvapivě) muži, kteří jsou sportovní, ale hlavně to musí mít v hlavě srovnané a něčím mě zaujmout, nesmí s ním být nuda!

Otázka číslo 5
Ptá se: Alois Mráz
Otázka: Jak je to s tebou a s chlapama?
Odpověď: Dobře! Když budeš mít volnou neděli přijeď na házenou do Leverkusenu, můžem pokecat a jinak hodně zdarů v Solingenu!

Otázka číslo 6
Ptá se: Péťa
Otázka: Ahoj Peti, ta stránka je super. Je to skvělý, že se to podařilo. Co říkáš na nového trenéra nároďáku? A přijedeš na turnaj do Chebu? Doufám, že jo. pa
Odpověď: Ahoj Peťulo! Dík za pochvalu! Nový trenér - no, myslím, že to je nejlepší řešení...zbytek proberem v Chebu. A už začněte vyhrávat!!! Pa a pozdravuj holky!

Otázka číslo 7
Ptá se: Michal z Karviné
Otázka: Zajímalo by mě jestli už pomalu uvažuješ, co bude po skončení tvé vynikající kariéry??? (Trénování mladých talentů???)
Odpověď: Jo, začínám přemýšlet, co po skončení kariéry - hodlám se věnovat právničně a trénování mě zatím nijak neláká.

Otázka číslo 8
Ptá se: Kema
Otázka: Byla jste v různých výběrech Evropy jednou i světa, takže jste se tutově setkala, řekl bych s nepřekonaným démonem ženské házené, Anjou Andersen, jaký to byl člověk mimo hřiště? Byla nafoukaná nebo se s Vámi normálně bavila? Jaká vůbec byla atmosféra na těchto výběrových utkáních?
Odpověď: Tyhle zápasy byly pro mě takovou malou medajlí( jak se to píše? :) ), nebo odměnou, protože jsem s nároďákem jinak nic nevyhrála. Atmosféra byla vždycky skvělá, hlavně na prvních dvou zápasech jsem měla jen vykulený oči. Ale byl to zážitek si s takovýma házenkářkama zahrát a zatrénovat a musím říct, že všechny byly velmi milé a to i Anja Andersen, která jinak na hřišti zrovna sympatická nebyla. Bavila se se všema a nafoukaně nevypadala. Je neuvěřitelné, jak je v Dánsku populárni a jakou reklamu házené dělá.

Otázka číslo 9
Ptá se: St@n
Otázka: Kdy jste začala s handballem?
Odpověď: Jak už jsem psala, s házenou jsem vyrůstala a hrát jsem začala v šesti v minižákyních u paní Tesaříkové.

Otázka číslo 10
Ptá se: darebi
Otázka: Myslíš si, že se může i hráč z malého klubu(TJ Holešov), hrající II.ligu za muže třeba dostat mezi I.ligu?
Odpověď: Určitě, musíš hodně trénovat a všem to dokázat, že na to máš! Příklad Gába Korandová z Jindřichova Hradce hrála za Slávii a pak i v Německu bundesligu...takže, nevzdávat se!

Otázka číslo 11
Ptá se: něčí děda, prý Petřin :)
Otázka: Chceš se už vdávat?
Odpověď: Vdávat se chci, ale ne hned.

Otázka číslo 12
Ptá se: Aleš
Otázka: Dovedete si Petro představit, že by z Vás někdy v budoucnu mohla být trenérka? A pokud ano, chtěla by jste trénovat chlapce nebo dívky? Děkuji
Odpověď: Zatím si moc nedovedu představit, že bych byla trenérkou, moc mě to neláká. Ráda bych sice nějakým způsobem házené a mladým talentům pomáhala, ale do trénování se nehrnu. Uvidíme, jaké to bude až opravdu skončím, třeba se nějaká možnost naskytne a bude pro mně zajímavá. A v podstatě je mi jedno, jestli by to měli být kluci nebo holky.

Otázka číslo 13
Ptá se: Lukáš
Otázka: Čau Péťo, máš nějakou statistiku kolik dáš za sezonu sedmiček?
Odpověď: Statistiky si nevedu, ale těch sedmiček je v poslední době docela hodně, takže si myslím, že minimálně třetina mých gólů padne ze sedmiček.

Otázka číslo 14
Ptá se: Lucie
Otázka: Peťo, zajímalo by mě, jestli ještě hraje v Mindenu Pospa a za svobodna Cilečková? Díky
Odpověď: Pospa v Mindenu už nehraje, ale v Mindenu zůstala a hraje ještě druhou ligu za blízký Bueckeburg a stále se ji daří. Renata Cilečková - Motalová hraje v Riese třetí ligu.

Otázka číslo 15
Ptá se: Lucka
Otázka: Ahoj Petro, když uvažuješ o návratu domů do Česka, přemýšlela jsi už o klubu, ve kterém bys hrála?
Odpověď: Když přemýšlím o návratu domů, tak proto, abych se věnovala své práci a "normálnímu" životu. Myslím si, že pokud ještě budu hrát v Čechách házenou, tak jenom pro radost a tak bude celkem jedno, v kterém klubu to bude. Takže návrat např. do Slavie nemám v plánu!

Otázka číslo 16
Ptá se: Torp
Otázka: Mám dotaz a divím se, že se na to ještě nikdo nezeptal. Z fotek je jasné, že jsi snad s jiným číslem než je 15 nehrála, tak mě zajímá proč zrovna toto číslo a jak to děláš, že kde hraješ tam ho máš?
Odpověď: Když jsem začala v šesti letech hrát házenou, hrál můj taťka 1.ligu za Slavii a měl číslo 15. To se mi líbilo a tak jsem ho chtěla taky. Vždycky jsem měla štěstí, že zrovna byla volná anebo, už jsem měla takovou pozici, že jsem si o ni mohla říct. A nikdy to nebyl problém, takže jsem měla kliku.

Otázka číslo 17
Ptá se: Torp
Otázka: No a teď ještě jedna věc, co tvé koleno? Jak dlouho tě trápí a hlavně proč, nejde si nevšimnout, že ho už dlouho zpěvnuješ ortézou.
Odpověď: Na levém koleni mám ortézu, která koleno zpevňuje, protože v něm mám od svých šestnácti let přetžený křížový vaz a tím pádem není to koleno dostatečně stabilní. Tenkrát mi to bohužel neoperovali a musím proto dělat různá stabilizační a posilovací cvičení. Momentálně (musím to zaklepat na čelo), mně ale žádné větší problémy nedělá.

Otázka číslo 18
Ptá se: ja
Otázka: Kde jsi začínala hrát?
Odpověď: Začínala jsem v šesti letech u paní Tesaříkové na Slavii a na základní škole.

Otázka číslo 19
Ptá se: Lukáš
Otázka: Jak se ti líbilo na turnaji v Chebu?
Odpověď: V Chebu se mi líbilo, dobře jsme hrály, máme dobrou partu, v hotelu dobře vařili, každý den české noviny.....prostě bylo to fajn :)))

Otázka číslo 20
Ptá se: L-g
Otázka: Ahoj Čumpeldo, jakou posloucháš hudbu (skupinu, zpěváka atd)?
Odpověď: Poslední dobou poslouchám věci od Robbieho Williamse, z českých Pelíšky, Rebely....Janu Kirschner.

Otázka číslo 21
Ptá se: Časomíra
Otázka: Ahoj Petro! V jedné ze svých odpovědí říkaš, že by si po skončení angažmá v zahraničí, chtěla už hrát u nás hazenou jen tak pro radost. Nechtěla by si to zkusit v Jindřichově Hradci? Máme nejlepší fanoušky, novou halu a amaterismus zaručený. Vadilo by ti dojíždění z Prahy? Díky
Odpověď: To je dobrý nápad, ale jedině pod podmínkou, že by u vás se mnou hrála moje kamarádka Gába Korandová, která je z J.H. Tak to s ní domluvte a bude to! :)))

Otázka číslo 22
Ptá se: Jana
Otázka: V květnu vás čeká kvalifikace na MS. Jak vidíš boj o postup proti Nizozemí?
Odpověď: Určitě to je nejtežší soupeř, kterého jsme z toho druhého koše mohly dostat, ale pokud budeme hrát tak jako na ME a v Chebu, tak šance rozhodně máme!

Otázka číslo 23
Ptá se: Lukáš
Otázka: Čau Péťo chtěl sem se zeptat jestli máš před zápasem ňákej rituál nebo jestli nosíš třeba jedny ponožky?
Odpověď: Mám. Mám pod dresem stále stejné tričko, ponožek a kalhotek mám "vyhrávacích" několik a také se snažím dělat stejnou rozcvičku a tak...

Otázka číslo 24
Ptá se: Aleš
Otázka: Ahoj Petro. Ve svých odpovědích o budoucnosti jste se zmínila o snaze pracovat v "právničině". V jakém druhu práva Vás můžeme očekávat? Mám na mysli trestní právo, obchodní právo, rozvody...?
Odpověď: Zatím se ještě na žádný obor nespecializuji, uvidím co mě bude bavit a co mi půjde!

Otázka číslo 25
Ptá se: Dan z Chomutova
Otázka: Ahoj Petro. Mě by moc zajímalo. Kolik se bere průměrně v bundeslize těch Eur? Berou víc chlapi nebo ženy? Děkuji za odpověď.
Odpověď: Tak na tuhle otázku odpovím tak, že chlapi berou o hodně víc než ženský, chlapi jsou všichni profesionálové, kdežto ženy - až na cizinky, které nemůžou, musí chodit do práce. Kolik je to ale průměrně to nevím. V Něměcku je v podstatě neslušné, ptát se někoho, kolik bere. Je to každého věc a každý má šanci, hrát líp a vydělat si víc. Ale na rozdíl od českých družstev se neví, kolik berou spoluhráči/čky a je to tak i lepší. To nedělá nikdy dobrotu.

Otázka číslo 26
Ptá se: Aleš
Otázka: Ahoj Petro. Máš nějaký recept na střílení 7m. hodů? Všiml jsem si, že docela často střílíš kolem hlavy. Nemáš strach z případné červené karty?
Odpověď: Strach z červené karty nemám, zatím jsem ještě žádnou brankářku ze sedmičky "neskolila" a zatím se mi to daří trefovat kolem hlavy, nebo brankářka trochu uhne...: ). Recept nemám, ale střílet sedmičky mě baví a snažím se vždycky na brankářku něco vymyslet a trochu si s ní pohrát.

Otázka číslo 27
Ptá se: Editka
Otázka: Baví tě hóóóóódně hrát házenou?????
Odpověď: Házená mě hoooooodně baví, mám ráda sportování, zábavu s fajnovýma lidma a baví mě soutěžit a vyhrávat.

Otázka číslo 28
Ptá se: Petr O.
Otázka: Petro, neplánujete na léto zase účast na nějakém turnaji v plážové házené?
Odpověď: Plážovku jsem letos hrála dva víkendy a to oba ve Vídni, jednou s českým výběrem a podruhé s kámoškama z Rakouska a Německa a pokaždé to bylo supeeeeer!

Otázka číslo 29
Ptá se: Petr O.
Otázka: Petro, jak plánujete strávit léto a dovolenou, máte-li nějakou?
Odpověď: Dovolenou jsem měla, jak už jsem psala, zahrála jsem si plážovku, byla pár dní v Itálii, ve Vídni a potom jsem se doma stěhovala.

Otázka číslo 30
Ptá se: Martina
Otázka: Péťo, nevíš co je s Kateřinou Čítkovou? Hraje někde a nebo už to zabalila a založila rodinu?
Odpověď: Moc toho nevím,ale nikde už nehraje, jenom hrála se slávistkama plážovku, má se dobře a rodinu ještě nezaložila. Poptám se a jestli to už takhle není aktuální, tak to opravím...:)

Otázka číslo 31
Ptá se: Jožka
Otázka: Proč jsi v utkání proti Nizozemsku nešla na sedmičku v poslední minutě? Nebo to bylo určeno trenérem?
Odpověď: Ano, určil to trenér, já předtím jednu nedala. Já si jinak celkem na sedmičky věřím a to i když předtím třeba jednu nedám, takže kdyby mě poslal, šla bych na ní.

Otázka číslo 32
Ptá se: Radim
Otázka: Čauky Peťulo chtěl bych se zeptat jaká je Lucka Fabíková jako holka teď jestli ji neurazím tak teda žena? Díky za odpověď pa pa pa
Odpověď: Je to správná holka.

Otázka číslo 33
Ptá se: paki
Otázka: Kdy se bude hrát další reprezentační zápas?
Odpověď: Nevím přesně kdy, ale v říjnu, nám začíná příprava na MS, tak to budem hrát nějaké zápasy.

Otázka číslo 34
Ptá se: Petr
Otázka: Kterou zemi (město) na světě máš nejraději?
Odpověď: Všude dobře, doma nejlíp!

Otázka číslo 35
Ptá se: Leňa
Otázka: Čau Péťo, chtěla bych se tě zeptat, kterého trenéra, který tě trénoval, si nejvíce vážíš?
Odpověď: To je docela těžké říct, myslím, ale že nejvíc mi dali v mládí paní Tesaříková a Karel Dlouhý. Ale jinak jsem měla celkem štěstí na trenéry a skoro každý, mě v té určité době něco dal. A můžu říct, že jsem s trenéry neměla žádné velké problémy.

Otázka číslo 36
Ptá se: Anča Kvasničková, levé křídlo pražské Slavie
Otázka: Představ si, že střílíš z křídla(jeden metr od čáry), brankářka vyleze na metr proti tobě a stoupne si kousek od tyče(čimž ti zhorší výhled na branku), kam umístíš svou střelu? Mě se to daří dávat těsně pod rameno nahoru či dolů. Ale zajímá mě tvůj nápad. Ta brankářka ja akorát veliká jak branka a maličko při těle. Díky Peti!
Odpověď: Já bych asi zkusila točenou, co ty na to?

Otázka číslo 37
Ptá se: Pavel
Otázka: Ahoj Péťo! Tak už nás nenapínej a prozraď ve kterém klubu budeš v nové sezoně hrát. Ať už to bude kdekoliv přeji Ti hodně štěstíčka.
Odpověď: Děkuji a budu hrát za německý Neustadt in Sachsen. Měla jsem sice nějaké nabídky z české ligy, ale nakonec i vzhledem k práci jsem dala přednost Německu.

Otázka číslo 38
Ptá se: píďa
Otázka: Nazdárek Čumple, tak už víš kde zakotvíš v nadcházející sezoně?
Odpověď: Budu dojíždět do Německa. Viz předcházející odpověď.

Otázka číslo 39
Ptá se: Míša
Otázka: Nedávno o prázdninách jsem proti tobě hrála přátelák. Mimochodem hraju za Spartak Ústí. Když jsme přicházely na zápas, seděla jsi v autě a ptala se nás jak se dostaneš k hale, vůbec jsme tě nepoznali, nenapadlo nás, že ta slavná a výborná házankářka Petra Čumplová přijel do Ústí hrát házenou, po chvíli jsme tě poznali. A proto se tě ptám, jestli tě neláká vrátit se do Čech, kde můžeš hrát větší soutěž než v Německu, protože ty na to určitě máš. Jsi fakt fajn házenkářka, jsi můj velký vzor! A taky bych se chtěla zeptat, kdyby jsi se vrátila do Čech, tak kam a kdy?Moc dík, doufám, že mi na moje otázky zkusíš odpovědět.
Odpověď: Ahoj – do Čech se zatím vrátit neplánuji, ale kdybych se vrátila, tak asi na Slávii, kvůli holkám a rozumím si i s oběma trenéry.

Otázka číslo 40
Ptá se: Ančus
Otázka: Zajímalo by mě, co si myslíš o ročníku "87"(letošní ml.dorostenky Slavie)? Viděla jsi je někdy hrát? Jestli ne, tak někdy přijď, hrajou hezkou házenou!
Odpověď: Neviděla, sorry, nestíhám...

Otázka číslo 41
Ptá se: Ančus
Otázka: Ahoj Čumpliku! Jak se ti přihodilo zranění levého kolene? Proč jsi s tím tehdy nešla na operaci? Já jsem na tom podobně - od patnácti let mám problémy s pravým loktem, doktoři mi doporučují operaci, aby mě to už nebolelo, ale zároveň dodávají, že bych nejspíš musela přestat s házenou - zatím to naštěstí není tak špatný, takže hraju házenou s chutí dál!
Odpověď: Přetrhla jsem si vazy v levém koleně, když mi bylo šestnáct. Na operaci jsem šla, ale doktor mi nechtěl udělat plastiku, protože jsem na to byla tenkrát ještě mladá. A operace kolen ještě tenkrát nebyly na takové úrovni jako teď. Ale myslím si, že je rozumné, si zranění vyléčit a přípradně odoperovat, než aby to pořád zlobilo! Pak se nedá nic dělat pořádně – trénovat ani hrát!

Otázka číslo 42
Ptá se: rocky01
Otázka: Ahoj Petro, jak jsi dosáhla toho, že ses vypracovala na tak skvělou úroveň? Dej mi nějakou motivaci, taky hraju házenou.
Odpověď: Házená mě od malička strašně bavila, věnovala jsem ji jako dítě každou volnou chvilku. Což je nejlepší recept. A protože mě to bavilo, ráda jsem chodila na tréninky a po nich si i přidávala, abych něco dokázala. Chce to talent, tvrdou práci a taky štěstí!

Otázka číslo 43
Ptá se: Ančo
Otázka: Ahoj Čumplo! Zajímalo by mě jestli jsi měla někdy v minulosti nějaký vážnější úraz, který tě vyřadil na delší dobu "z provozu"(co se týče trénování a hraní). Díky
Odpověď: Asi už jsem to říkala, měla jsem přetržené vazy na obou kolenou a půl roku pauzu. Bohužel to patří k házené, ale pilně jsem rehabilitovala a díky tomu jsem byla celkem rychle fit.

Otázka číslo 44
Ptá se: adam.-)
Otázka: Ahoj - ty ses dostala do repre. už od st.žaček v nadějích? Nebo později, a ještě bych se chtěl zeptat. Když sem průměrně dobrej střed, ale středů je na výběr asi 6 a já sem moc malej, némam radši jít na křídlo? Díky - měj se
Odpověď: Za repre jsem hrála poprvé v ml.dorostu – byla to repre do 18-ti let, za ženskou reprezentaci jsem hrála od 17 let. V ml. dorostu jsem taky hrála na střední spojce a když mě Karel Dlouhý "strčil" na křídlo, byla jsem naštvaná. Ale on věděl, že s mojí postavou bych neměla šanci a udělal skvělou věc!

Otázka číslo 45
Ptá se: BBlover
Otázka: Proč jste se nechala ostříhat dohola? A jaké to bylo?
Odpověď: Před pár lety jsem se dvě léta po sobě nechala ostříhat dohola, protože jsem to chtěla vyzkoušet a zdálo se mi to sexy : ) . Jsem ráda, že jsem to vyzkoušela. Teď, když už pracuji, by to nešlo. A teď už chci zase vypadat jinak.

Otázka číslo 46
Ptá se: David
Otázka: Zdar Petro, setkala ses za svou kariéru někdy s někým, kdo hrál levou rukou? Je levorukost podle tebe spíš výhoda nebo nevýhoda? Omlouvám se za neznalost - nejsem házenkář (jen rekreační fotbalista a sem tam hraju basket nebo volejbal), ale ptám se, protože jsem sám levák a zajímá mě, jak je na tom naše menšina.
Odpověď: Kdo háže levou rukou má velkou výhodu, protože to má na pravé straně jednodušší a leváků není moc, takže je to určitě výhoda.

Otázka číslo 47
Ptá se: Petr
Otázka: Ahoj Petro. Chtěl bych znát tvůj názor proč naší házené chybí střelecké spojky, jako je Fridrikas, Logvin.
Odpověď: Nevím, zatím se tu taková nenarodila. Ale my bychom ostatní mohly přehrávat chytrostí a kolektivním pojetím, pak by nám tolik nechyběly.

Otázka číslo 48
Ptá se: Trenér
Otázka: Byly na MS ty opravdu nejlepší české ostré spojky?
Odpověď: Na to musí odpovědět trenér, ne já.

Otázka číslo 49
Ptá se: Zbyněk K.
Otázka: Čau Petro, hrozně by mě zajímalo, jak děláš ty točený střely z křídla? Já už to několikrát zkoušel, ale s velkým úspěchem jsem se nepotkal...
Odpověď: Točený jsem se učila asi od patnácti, takže teď už je to pro mě jedna z možností jak vystřelit a ne jenom frajeřinka.

Otázka číslo 50
Ptá se: Zbyněk K.
Otázka: Ahoj Peťo, chtěl jsem se zeptat jestli nemáš v plánu nějaký turnaj na jihu Čech. Náš tým by nutně potřeboval vidět pořádnou házenou, neboť tuto sezónu jsme hráli dva zápasy a ani jeden nevyhráli. Je to prostě pech. Dík a pozdravuj v Německu
Odpověď: Sorry, žádný turnaj na jihu Čech neplánuji, ale nedávno jsme hrály s nároďákem v Jindřichově Hradci, nebyl ses podívat?

Otázka číslo 51
Ptá se: Šárka Š.
Otázka: Dobrý den. Chci se zeptat jestli si myslíte, že je malá výška v házené handicap? Děkuji.
Odpověď: Malá výška je určitým handicapem, ale myslím si, že i třeba já jsem tím příkladem, že i s malou výškou se dá hrát na dobré úrovni....musí se to nahradit někde jinde - rychlost, chytrost, technika, bojovnost...

Otázka číslo 52
Ptá se: Petra
Otázka: Jaká je házená v Německu?
Odpověď: Házená v Německu je po fotbale sport číslo dvě, takže je velmi populární a to hlavně mužská. Tomu odpovídají profesionální podmínky a návštěvy diváků.
Jinak se tam družstva tolik nezaobírají taktikou, hodně se střílí a hraje se rychlá házená, takže padá hodně gólů, což se líbí divákům. Ale když někdo něco umí nebo něco dokázal, tak si ho tam lidi opravdu váží!


Otázka číslo 53
Ptá se: A.
Otázka: Ahoj Čumplice! Zaslechla jsem, že bys chtěla za rok skončit s házenou-proč? Hráčka jsi stále skvělá!
Odpověď: Děkuji za poklonu, ale už jsem potřebovala změnu. S "velkou" házenou jsem už skončila, protože jsem se loni v létě chtěla vrátit domů a začít se věnovat právnické praxi a jiným věcem. Už hraju opravdu jenom pro zábavu - v Německu a plážovku. A pořád mě házená baví!

Otázka číslo 54
Ptá se: Klárka
Otázka: Jste šťastná i když si s vaší zásluhou dá brankářka gól???
Odpověď: Naprosto, jsem úplně spokojená, když dá brankařka nebo kdokoliv jiný mojí zásluhou gól, myslím, že mě to baví víc, než když ten gól dám já. Baví mě, když z týhle hry mají moje spoluhráčky radost, proto dělám kolektivní sport. Ten pocit, když se družstvu něco dohromady podaří a pak společně oslavuje, je skvělej!!!

Otázka číslo 55
Ptá se: Fanda Martin
Otázka: Ahojky Petro. Chci se zeptat, dělala si někdy v nějakém družstvu kapitánku? Pokud ano v jakém a jaké to v tobě probouzelo pocity, připadala sis jinak, nebo to nebylo nic zvláštního?
Odpověď: Kapitánku jsem dělala pár let i v reprezentaci a byl to opravdu speciální pocit. Byla to čest a zodpovědnost zároveň. Měla jsem radost, protože si mě družstvo samo zvolilo a toho jsem si moc vážila!

Otázka číslo 56
Ptá se: rocky01
Otázka: ahoj Péťo, prosím,mohla bys mi napsat, jestli budeš taky hrát ten kvalifikační zápas, kterej se bude hrát v červnu v Brně? Doufám, že jo. Mohla bys prosím o tom napsat něco bližšího? Ještě by mě zajímalo, jestli pokud budeš hrát, když se budou dostáva repliky vašich dresů, jestli je možný dostat konkr. tvůj?
Odpověď: Ten kvalifikační zápas v Brně už hrát nebudu, po MS jsem ukončila svoji reprezentační kariéru. Jestli se chceš dozvědět něco víc, sleduj tyto int. stránky: hazena.pb.cz a chf.cz, tam se o tom zápase něco dozvíš. Myslím, že vzhledem k tomu, že už za nároďák nehraji, tak se asi replika mého dresu prodávat nebude...

Otázka číslo 57
Ptá se: rocky01
Otázka: Péťo, mohla bys mi prozradit, jak střílíš ty svoje fantastický točený střely z křídla?
Odpověď: Děkuji za pochvalu. Já už jsem se je učila asi tak v patnácti, šestnácti letech a tak je mám docela dobře zažitý a natrénovaný. Byla to často jediná možnost, jak dát z velkého úhlu gól a né jen frajeřinka, jak si to někdy trenéři mysleli, když se ta střela nezatočila do brány!

Otázka číslo 58
Ptá se: Kamka
Otázka: Petro pamatuješ si, když si hrála za s.žačky kdo tě ténoval? Já si to sice nepamatuju, ale vím to. Můj táta- Miroslav Červenka a moje máma tehdy Jitka Krbková, dnes už bezmála 14 let Červenková. Mám od táty spoustu fotek a moc tě obdivuju a jsem moc pyšná na to, že tě můj táta trénoval.
Odpověď: Ahoj Kamčo!
Samozřejmě si na tvýho tátu i mámu pamatuju. Trénovali mě ve starších žákyních a bylo to fajn. Už tenkrát se na sebe navzájem hodně "culili" a my jako trhlý puberťačky furt "špiónily", co z toho bude...no a nakonec z toho jsou dva malí házenkáři. Měli jsme dobrý družstvo, docela se nám dařilo a užili si spoustu legrace, takže na to ráda vzpomínám.
Moc pozdravuj doma a mějte se fajn!!!


Otázka číslo 59
Ptá se: Brut
Otázka: Petro, mám otázku jestli jste již zaslechla o talentované pisecké hráčče K.Keclikove? Pokud ano, jak dlouho ji bude podle Vás trvat cesta do seniorské repre?
Odpověď: Bohužel jsem o této mladé házenkářce slyšela jen to, že si vážně zranila koleno (jestli to je ona) a to by jí mohlo zničit kariéru. Z vlastní zkušenosti vím o čem mluvím, já si přetrhla vazy v koleně v šestnácti, takže si musí dát to koleno opravdu do pořádku, hodně moc cvičit, ještě víc posilovat a stejně tak rehabilitovat. Jinak s tou kariérou nic nebude!

Otázka číslo 60
Ptá se: Plášková Petra HC ZLÍN
Otázka: Peťo,v sobotu jsem se s tebou fotila, chceš poslat fotečku?
Odpověď: jasně, fotku bych ráda!

Otázka číslo 61
Ptá se: PETRA PLÁŠKOVÁ
Otázka: JAK TO DĚLÁŠ, ŽE DÁŠ KAŽDOU SEDMIČKU? JSI SUPER!!!!!!!!
Odpověď: Děkuji. Sedmičky jsem vždycky ráda střílela, protože nemám žádnou velkou ránu, snažila jsme se na brankařku nějak vyzrát, něco na ní vymyslet a vždycky mě to bavilo. Taky jsem si na ně věřila a to je často základ úspěchu. Chce to zkoušet tréninku a věřit si v zápase.


© 2003-2009 Torp