... krásné slečny, právničky a výborné házenkářky ...

ZpětStaré odpovědi

Na vaše otázky odpovídá přímo Petra Čumplová.
Nevhodné, nesmyslné a zbytečné otázky byly vyřazeny.


Nové otázky...

Otázka číslo 62

Ptá se:

Alča
Otázka: Ahoj Petro,jak se ti líbily ty kvalifikační zápasy v Brně? Nemrzelo tě, že jsi nehrála taky? Moc mě mrzelo, že jsem tě tam někde nepotkala a nenechala si tě podepsat. Dá se tě někde normálně potkat? A ještě jeden dotaz: jak se člověk dostane do reprezentace, co musí udělat proto,aby si ho někdo všimnul?
Odpověď: Oba dva zápasy se mi moc líbily, atmosféra byla fantastická a u kluků se dá říct, že je na ME diváci dotlačili. Já sama jsem na hřišti v Čechách takovou atmosféru zažila pouze jednou při památném finále československé ligy v roce 1991 - 5.zápas Slavia proti Šale - hala Slavie praskala ve švech. Tenkrát mi stejně jako teď v Brně z té atmosféry naskakovala husí kůže. Že jsem nehrála mě ani nemrzelo, protože jsem svoje tričko propotila už před zápasem, když mi Český svaz házené poděkoval za reprezentaci a tři tísíce lidí zatleskalo.....také nezapomenutelný zážitek!!!
Potkat si mě tam mohla, chodila jsem se po stejných chodbách jako ty.
Co dělat pro to, aby ses dostala do reprezentace? Hlavně tě musí házená strašně moc bavit, potom člověk rád trénuje a maká a odřekne si i jiné věci. Chce to píli, talent, nadšení, zdraví, dobré trenéry i spoluhráče.....a štěstí.

Otázka číslo 63

Ptá se:

Lenka
Otázka: Ahoj Petruš! Jak to děláš, že jsi tak dobrá?!
Odpověď: Nevím, prostě mě házená strašně bavila a dělala jsem ji naplno a nic neflákala a asi jsem měla i štěstí...

Otázka číslo 64

Ptá se:

Lenka
Otázka: Jak dlouho hraješ házenou?
Odpověď: Asi tak od svých šesti let.

Otázka číslo 65

Ptá se:

Miky
Otázka: cau Peťo, chtěla bych se tě zeptat na to,jestli jsi měla někdy v házený takovou krizi, že ti připadalo,že jsi k ničemu a nedařilo se ti? Jestli jo, tak jak to řešíš?
Odpověď: Samozřejmě, taky jsem si prošla obdobím, kdy mi to nešlo a nedařilo se. Jediná rada - vrhnout se do tréninku a přemýšlet, jak to změnit.

Otázka číslo 66

Ptá se:

Tomáš
Otázka: Ahoj Petro. Co říkáš na atmosféru v Brně při kvalifikačních utkáních reprezentace. Já jsem tam byl a záviděl jsem hráčům, kteří hráli a mohli vychutnávat tu krásu. Pro tyto okamžiky se házená hraje. Díky
Odpověď: Moje řeč! O tý atmosféře už jsem psala před chvílí.

Otázka číslo 67

Ptá se:

Petra
Otázka: Jak dlouho si hrála za Slávii? Dík za odpověd. Držím ti palce.
Odpověď: Asi tak od šesti do dvaadvaceti, pak jsem šla do Německa. Ligu za ženy od patnácti.

Otázka číslo 68

Ptá se:

vasek
Otázka: Petro, trenuji male holky ... ale ceskou ... dela mne problem je naucit rychlou kliku prijde mne ze jsou jak zelvy, nechci aby si je trenovala na dalku jen mne zajima jak dlouho te trvalo a vkolika letech si se naucila kliku takovou jak ji umis a nicis ji soupere ... mojim princeznam je 13 a v lonske sezone jsme byli na druhem miste v cr v mladsich zackach ja jen jestli na ne moc netlacim ... kliku udelaji ale jak rikam prijde mne takova pomala ... drive jsem trenoval kluky a to bylo divocejsi...
Odpověď: Co se v mládí naučíš....opravdu nevím, odkdy nás učili kličku, ale řekla bych, že už od minižaček. Kdy se to už dalo nazývat klička? To už si fakt nepamatuju, ale ve 13 už určitě. Ale jestli ti holky připadají pomalé, tak se s tím nesmiř a nauč je jí rychlejší! Hodně zdaru.

Otázka číslo 69

Ptá se:

cernoska
Otázka: ahoj cumplo, nechces se vratit zpet do narodaku, moc mi chybis!
Odpověď: Černoška? Fakt si to napsala ty - nejlepší brankařka posledních deseti let? Jestli jo, tak mě to moc těší. Hrát s tebou byl házenkářský zážitek a všechny házenkářky se mají od tebe co učit! Budu ti fandit u televize.

Na vaše otázky odpovídá přímo Petra Čumplová.
Nevhodné, nesmyslné a zbytečné otázky byly vyřazeny.© 2003-2009 Torp