... krásné slečny, právničky a výborné házenkářky ...

Dnes je a svátek má .  

M E N U
Počítadlo

stránky si prohlíží

Naše ikonka


Informace:
Aktualizace: 21.10.2009 - vložen poslední článek; Úpravy: provedeny úpravy pro přechod webu do statické formy...
... přidat k oblíbeným ...


Napsáno: 24.3.2009 | 01:45, Vloženo: 21.10.2009 | 20:06 / autor: Čumpla

Poslední článek a díky Torpe
Milí fanoušci házené a zejména této stránky,

jak už Torp nedávno napsal, rozhodli jsme se ukončit aktualizaci této naší stránky. Je to logické, protože už pár let nehraji a tak není co aktualizovat, když to je hlavně stránka o mně.

            Poslední článek jsem napsala skoro před třemi lety a byl o mém posledním zápase. Skončila jsem sice s velkou házenou, ale začaly mi jiné - jinak hezké povinnosti a to mateřské a manželské. V prosinci roku 2006 se nám narodil syn Kryštof, který už teď běhá za jakýmkoliv balónem a křičí - góóól - to byla šupa. Od té doby se už nehoním na hřišti, ale za Kryštůfkem a to je někdy náročnější než letní příprava. Mimo toho pracuji pro značku Esprit, máme v ČR 8 obchodů s Esprit oblečením a tak mi už na nic jiného moc nezbývá čas.

            A co já a moje házená v těchto třech letech? Zatím se mi pokaždé v létě podařilo sestavit ze svých kamarádek a bývalých spoluhráček družstvo na plážovku, to je vždycky náročný víkend a spoustu legrace. A taky si jednou za rok zahraju na Střešovicích turnaj veteránek s bývalými slávistkami. Loni v květnu jsem měla tu čest zúčastnit se exhibičního zápasu s výběrem Evropy bývalých házenkářek proti současné reprezentaci Černé Hory. Tento zápas se konal u příležitosti oslav 50. let černohorské házené a rozloučením se s kariérou jejich házenkářské legendy Maji Bulatovič. Tak jsem měla možnost si zahrát krásný zápas v nádherné atmosféře před tři tisíci diváků a mými spoluhráčkami byly bývalé hvězdy jako Nataša Kolega, Bianca Urbanke, Sněža Petika, Helga Nemeth, Mariann Racz, Lumi Dinu, Stanka Božovič a další. Byl to krásný házenkářský zážitek, byl to zápas pro radost a přestože už nám to tak rychle neběhalo, bylo vidět, že to byla jedna lepší házenkářka než druhá. Výsledek zápasu nebyl důležitý, přesto ho přenášela televize a Maja Bulatovič, která se ve dvaačtyřiceti loučila se svojí úspěšnou kariérou, měla dvacetiminutové standing ovations. Ani mě nenapadlo, že si ještě budu moci s takovými skvělými házenkářkami zahrát a užiji si takovou krásnou atmosféru. Vzala jsem na ten výlet Kryštůfka s manželem, Kryštof volal máma dotoho a máma gól, takže máme všichni na co vzpomínat. To byl už asi opravdu můj poslední "velký" zápas, i když zrovna včera(23.3.2009) mě přemluvili z Neustadtu, mého posledního působiště, abych jim pomohla na tři zápasy v boji o záchranu v regionální lize. Tak se docela těším a doufám, že se nám podaří tu ligu zachránit.

            Tím se pomalu dostávám ke konci mého posledního článku a k tomu nejdůležitějšímu - strašně moc děkuji Torpovi za to, že nejenže mojí stránku vymyslel, ale hlavně ji skvěle vytvořil, vypiplal a od roku 2003 stále vylepšoval a staral se o ni. Torpe, tyhle stránky mají moje jméno, ale bez tebe by nikdy nevznikly a nemohly existovat - díky moc!!!

Všem Vám děkuji za přízeň, kterou jste nám přes pět let věnovali,
přeji všem hlavně hodně zdraví a naší házené hodně šikovných házenkářek
a házenkářů a hodně vyhraných zápasů.

Vaše Čumpla


Torp: Dovolím si ještě poslední vsuvku. Omlouvám se za půlroční zpoždění vložení článku. Čumpla mi ho poslala už v březnu, ale nějak jsem se k tomu nemohl dostat. Takže ještě jednou žádám o prominutí. Ve fotogalerii v kategorii Ostatní najdete sadu fotek Čumply a jejího Kryštůvka.
A to je to poslední co jsme tady pro Vás vložili. Tímto se loučíme a i já děkuji za věrnost.
Zase někdy na házené :)


3.1.2009 | 17:01 / autor: Torp

Všem fanouškům: "Oficiální uzavření webu."
Milí fanoušci házené a Petry Čumplové a návštěvníci těchto stránek,

jak jste si už jistě všimli, tyto stránky nebyly aktualizovány přibližně dva roky. Důvod? Petra Čumplová pověsila svou kariéru výborné házenkářky na hřebík a vrhla se do osobního života. Takže už není co psát a aktualizovat. Pokud jde o informace z házené jako takové, tak od toho jsou tady jiné specializované weby.

Společně s Petrou jsme se již před časem rozhodli stránky „uzavřít“. Tím je míněno provést poslední úpravy a web uvést do statické pasivní formy. Budou ukončeny veškeré updaty a úpravy. Stránky se stanou informačním webem a dokud o něj bude dost velký zájem bude fungovat. Takže ukončení aktualizací by mohlo nastat do konce ledna či února 2009.

Poslední update, který proběhne bude obsahovat, poslední článek. Závěrečné shrnutí v podání samotné Petry Čumplové. Ve chvíli kdy tento článek vložíme na web, bude oficiálně ukončena aktualizace celých stránek. Petra mi tento článek, který snad bude obsahovat i to co dělala v posledních dvou letech, slíbila už asi před rokem a půl :) a osobní příjemné povinnosti toto poněkud oddálily. Ovšem před vánocemi(2008) mi přislíbila, že se mi dodá text co nejdříve a já jí věřím. Takže vydržte a buďte nám ještě chvíli věrni, pokud Vás to zajímá. Osobně nic prozrazovat nebudu, abych nezveřejnil něco co Petra sama nechce.

Děkujeme za pochopení a všem přeji Vše nejlepší do roku 2009!


5.6.2006 | 19:11 / autor: Mišička

ME 2006
Jen 3 góly dělily české házenkářky od postupu na ME ve Švédsku. Vše začalo pět minut po půl třetí v hodonínské hale...


...celý článek


3.5.2006 | 20:33 / autor: Čumpla

Čumpla, Naďa i Káťa věší házenkářské boty na hřebík
Už je to tady!!!

Já, Nasťa i Káťa jsme se již v průběhu sezony rozhodly a oznámily, že tato bude naše opravdu poslední


...celý článek


3.5.2006, 20:26 - (Čumpla)   Jsme zachráněné!
3.5.2006, 20:21 - (Mišička)   Play-off WHIL
ZASTAVENO
Starší ankety

© 2003-2009 Torp


Webinfo

Poslední aktualizace:
21. října 2009
Web spuštěn:
22. ledna 2003
Web status:

Aktualizace:
ukončena
Webmaster
Torp
Honza Bures Studio
torp@seznam.cz

Odkazy

Czech HandBall Server
Český svaz házené


Deník Sport
iDnes.cz


Seznam.cz